Dames D1

Teamfoto

Shirtsponsor

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mrt 14057 MHC Dash D1
15
11:45 13:00 uit route
17 mrt 14152 GZG Hardenberg D1
11:00 12:00 thuis Zand
   let op: tijd en veld gewijzigd  
24 mrt 15031 MHC Coevorden D1
11:00 12:00 thuis Water
   let op:tijd gewijzigd  
7 apr 14265 Hockeyclub De Hondsrug D1
12:00 13:00 thuis Water
14 apr 14313 Hockeyclub Emmen D1
45
10:45 12:30 uit route
5 mei 14372 Harlinger Mixed Hockey Club D1
12:00 13:00 thuis Water
12 mei 13882 Meppeler HV D1
thuis
19 mei 14477 HC Eelde D1
12:00 13:00 thuis Water
26 mei 14516 M.H.C. LELYSTAD D1
0
uit route
2 jun 14584 Hoogeveen D1
12:00 13:00 thuis Water
7 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eelde D1 10 30 10 0 0 47 7 0
2 Hardenberg D1 10 27 9 0 1 46 12 0
3 Dash D1 10 21 7 0 3 43 13 0
4 Lelystad D1 10 19 6 1 3 28 14 0
5 Harlingen D1 10 16 5 1 4 32 23 0
6 Hondsrug D1 10 14 4 2 4 19 22 0
7 Daring D1 10 11 3 2 5 29 27 0
8 Hoogeveen D1 10 11 3 2 5 18 27 0
9 Meppel D1 10 9 3 0 7 26 32 0
10 Emmen D1 10 0 1 0 9 18 59 3
11 Coevorden D1 10 0 0 0 10 2 72 0

  Daring D1Eelde D1Lelystad D1Coevorden D1Meppel D1Dash D1Emmen D1Hardenberg D1Hondsrug D1Hoogeveen D1Harlingen D1
Daring D1   5-2 1-3 10-0
Eelde D1 4-1   7-0 7-1 8-2 1-0
Lelystad D1 2-3   9-1 1-0 0-1 3-1 3-2
Coevorden D1 0-4 0-5   0-4 0-5 0-5
Meppel D1 2-0 0-2 6-1   1-5 0-5 2-4 2-3
Dash D1 1-2 12-0   2-0 7-0 5-2
Emmen D1 0-5 9-0 2-11 1-8   1-4 2-4
Hardenberg D1 6-1 13-0 5-0   3-0
Hondsrug D1 2-2 0-5   2-1 2-2
Hoogeveen D1 3-3 1-1 3-2 3-2 1-4  
Harlingen D1 5-2 0-5 7-0 1-3 5-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Daring D1 Dash D1 1-3 Definitief
.. Coevorden D1 Hoogeveen D1 0-5 Definitief
.. Hondsrug D1 Eelde D1 0-5 Definitief
.. Harlingen D1 Hardenberg D1 1-3 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Lelystad D1 Hondsrug D1 3-1 Definitief
.. Eelde D1 Emmen D1 7-1 Definitief
.. Hardenberg D1 Daring D1 6-1 Definitief
.. Meppel D1 Harlingen D1 2-3 Definitief
.. Dash D1 Coevorden D1 12-0 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Emmen D1 Lelystad D1 0-5 Definitief
.. Coevorden D1 Daring D1 0-4 Definitief
.. Meppel D1 Hardenberg D1 0-5 Definitief
.. Harlingen D1 Eelde D1 0-5 Definitief
.. Hondsrug D1 Hoogeveen D1 2-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Lelystad D1 Harlingen D1 3-2 Definitief
.. Hoogeveen D1 Emmen D1 3-2 Definitief
.. Hardenberg D1 Coevorden D1 13-0 Definitief
.. Eelde D1 Meppel D1 7-0 Definitief
.. Dash D1 Hondsrug D1 2-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Eelde D1 Hardenberg D1 8-2 Definitief
.. Hondsrug D1 Daring D1 2-2 Definitief
.. Harlingen D1 Hoogeveen D1 5-1 Definitief
.. Emmen D1 Dash D1 1-8 Definitief
.. Meppel D1 Lelystad D1 0-2 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Lelystad D1 Eelde D1 2-3 Definitief
.. Hoogeveen D1 Meppel D1 3-2 Definitief
.. Dash D1 Harlingen D1 5-2 Definitief
.. Daring D1 Emmen D1 10-0 Definitief
.. Coevorden D1 Hondsrug D1 0-4 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Emmen D1 Meppel D1 2-11 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Harlingen D1 Daring D1 5-2 Definitief
.. Eelde D1 Hoogeveen D1 1-0 Definitief
.. Meppel D1 Dash D1 1-5 Definitief
.. Emmen D1 Coevorden D1 9-0 Definitief
.. Lelystad D1 Hardenberg D1 0-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Meppel D1 Daring D1 2-0 Definitief
.. Coevorden D1 Harlingen D1 0-5 Definitief
.. Dash D1 Eelde D1 1-2 Definitief
.. Hoogeveen D1 Lelystad D1 1-1 Definitief
.. Hardenberg D1 Hondsrug D1 3-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Hoogeveen D1 Hardenberg D1 1-4 Definitief
.. Meppel D1 Coevorden D1 6-1 Definitief
.. Lelystad D1 Dash D1 1-0 Definitief
.. Eelde D1 Daring D1 4-1 Definitief
.. Emmen D1 Hondsrug D1 2-4 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Hondsrug D1 Harlingen D1 2-2 Definitief
.. Emmen D1 Hardenberg D1 1-4 Definitief
.. Dash D1 Hoogeveen D1 7-0 Definitief
.. Daring D1 Lelystad D1 5-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Hoogeveen D1 Daring D1 3-3 Definitief
.. Hardenberg D1 Dash D1 5-0 Definitief
.. Lelystad D1 Coevorden D1 9-1 Definitief
.. Meppel D1 Hondsrug D1 2-4 Definitief
.. Harlingen D1 Emmen D1 7-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Coevorden D1 Eelde D1 0-5 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 10 MAART 2019
  Dash D1 Daring D1 13:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Eelde D1 Hondsrug D1 Sportp. 'De Marsch'
  Hardenberg D1 Harlingen D1 12:45 Sportp. 'de Boshoek'
  Hoogeveen D1 Coevorden D1 12:45 sportp. 'Het Bentinckspark'
  Meppel D1 Emmen D1 12:45 Sportp. Koedijkslanden
ZONDAG 17 MAART 2019
  Coevorden D1 Dash D1 Sportp. 'De Pampert'
  Daring D1 Hardenberg D1 12:00 Langeleegte
  Emmen D1 Eelde D1 12:30 Sportp. 'Meerdijk'
  Harlingen D1 Meppel D1 13:15 Sportpark Westerzeedijk
  Hondsrug D1 Lelystad D1 12:00 De Zwet Sporthal
ZONDAG 24 MAART 2019
  Daring D1 Coevorden D1 12:00 Langeleegte
  Eelde D1 Harlingen D1 Sportp. 'De Marsch'
  Hardenberg D1 Meppel D1 12:45 Sportp. 'de Boshoek'
  Hoogeveen D1 Hondsrug D1 12:45 sportp. 'Het Bentinckspark'
  Lelystad D1 Emmen D1 Sportpark Langezand
ZONDAG 31 MAART 2019
  Coevorden D1 Hardenberg D1 Sportp. 'De Pampert'
  Emmen D1 Hoogeveen D1 12:30 Sportp. 'Meerdijk'
  Harlingen D1 Lelystad D1 13:15 Sportpark Westerzeedijk
  Hondsrug D1 Dash D1 12:00 De Zwet Sporthal
  Meppel D1 Eelde D1 Sportp. Koedijkslanden
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Daring D1 Hondsrug D1 13:00 Langeleegte
  Dash D1 Emmen D1 13:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Hardenberg D1 Eelde D1 12:45 Sportp. 'de Boshoek'
  Hoogeveen D1 Harlingen D1 12:45 sportp. 'Het Bentinckspark'
  Lelystad D1 Meppel D1 Sportpark Langezand
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Eelde D1 Lelystad D1 Sportp. 'De Marsch'
  Emmen D1 Daring D1 12:30 Sportp. 'Meerdijk'
  Harlingen D1 Dash D1 Sportpark Westerzeedijk
  Hondsrug D1 Coevorden D1 12:00 De Zwet Sporthal
  Meppel D1 Hoogeveen D1 Sportp. Koedijkslanden
ZONDAG 5 MEI 2019
  Coevorden D1 Emmen D1 Sportp. 'De Pampert'
  Daring D1 Harlingen D1 13:00 Langeleegte
  Dash D1 Meppel D1 13:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Hardenberg D1 Lelystad D1 12:45 Sportp. 'de Boshoek'
  Hoogeveen D1 Eelde D1 12:45 sportp. 'Het Bentinckspark'
ZONDAG 12 MEI 2019
  Daring D1 Meppel D1 Langeleegte
  Eelde D1 Dash D1 Sportp. 'De Marsch'
  Harlingen D1 Coevorden D1 Sportpark Westerzeedijk
  Hondsrug D1 Hardenberg D1 12:00 De Zwet Sporthal
  Lelystad D1 Hoogeveen D1 Sportpark Langezand
ZONDAG 19 MEI 2019
  Coevorden D1 Meppel D1 Sportp. 'De Pampert'
  Daring D1 Eelde D1 13:00 Langeleegte
  Dash D1 Lelystad D1 13:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Hardenberg D1 Hoogeveen D1 12:45 Sportp. 'de Boshoek'
  Hondsrug D1 Emmen D1 12:00 De Zwet Sporthal
ZONDAG 26 MEI 2019
  Eelde D1 Coevorden D1 Sportp. 'De Marsch'
  Hardenberg D1 Emmen D1 12:45 Sportp. 'de Boshoek'
  Harlingen D1 Hondsrug D1 Sportpark Westerzeedijk
  Hoogeveen D1 Dash D1 12:45 sportp. 'Het Bentinckspark'
  Lelystad D1 Daring D1 Sportpark Langezand
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Coevorden D1 Lelystad D1 Sportp. 'De Pampert'
  Daring D1 Hoogeveen D1 13:00 Langeleegte
  Dash D1 Hardenberg D1 13:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Emmen D1 Harlingen D1 14:30 Sportp. 'Meerdijk'
  Hondsrug D1 Meppel D1 12:00 De Zwet Sporthal