Wedstrijdschema
laat schema zien voor

27 januari | Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZH-Meisjes D2 3250 MHC Coevorden MD2 0 09:30 10:00 VEENDAM
Fluiten: Rob Doornbos (Jongens JA1) en Robin Hietbrink (Jongens JA1)
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
ZAALBLOK 3541 ZAAL Eelde MD2 - Dash MD3 0 10:50 10:50 VEENDAM
Fluiten: Rob Doornbos (Jongens JA1) en Robin Hietbrink (Jongens JA1)
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
ZH-Meisjes E2 7928 GHBS ME2 30 10:00 11:00 PATERSWOLDE
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK 3817 ZAAL Emmen MD3 - Coevorden MD2 0 11:40 11:40 VEENDAM
Fluiten: Verena Urbach (Dames D1) en Isa Helmers (Meisjes MB2)
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
ZH-Meisjes E2 7935 MHC Dash ME1 30 11:30 12:30 PATERSWOLDE
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK 3116 ZAAL Dash MD3 - Westerkwartier MD6 0 12:30 12:30 VEENDAM
Fluiten: Isa Helmers (Meisjes MB2) en Verena Urbach (Dames D1)
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
ZH-Meisjes E2 7921 HC Eelde ME3 30 12:00 13:00 PATERSWOLDE
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK 3682 ZAAL Eelde MD2 - Emmen MD3 0 13:20 13:20 VEENDAM
Fluiten: Vera Bos (Dames D1) en Roos Wind (Dames D1)
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
ZH-Jongens D1 2790 MHC Dash JD1 30 12:20 13:20 ZUIDLAREN
De Zwet
De Klencke 32
9472RN ZUIDLAREN
hal: veld 1
ZH-Meisjes D2 3391 MHC Westerkwartier MD6 0 13:40 14:10 VEENDAM
Fluiten: Vera Bos (Dames D1) en Roos Wind (Dames D1)
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
ZH-Meisjes D1 2559 HC Winsum MD1 25 13:45 14:40 SCHEEMDA
Eextahal
Plantsoenlaan 19
9679HA SCHEEMDA
hal: veld 1
ZH-Meisjes A1 6113 HC Bedum MA1 45 17:05 18:20 BEDUM
De Beemden
Sportlaan 14
9781CL BEDUM
hal: veld 1
ZH-Meisjes 8E1 7664 HC Bedum M8E1 45 08:45 10:00 BEDUM
De Beemden
Sportlaan 14
9781CL BEDUM
hal: veld 1
ZH-Meisjes 8E1 7668 H.V.A. M8E1 45 10:25 11:40 BEDUM
De Beemden
Sportlaan 14
9781CL BEDUM
hal: veld 1
ZH-Jongens D1 2502 Hoogeveen JD1 30 10:40 11:40 ZUIDLAREN
De Zwet
De Klencke 32
9472RN ZUIDLAREN
hal: veld 1
ZH-Meisjes D1 2682 Winschoten (Winschoten) MD2 25 12:05 13:00 SCHEEMDA
Eextahal
Plantsoenlaan 19
9679HA SCHEEMDA
hal: veld 1
ZH-Meisjes A1 6298 Winschoten (Winschoten) MA1 45 14:35 15:50 BEDUM
De Beemden
Sportlaan 14
9781CL BEDUM
hal: veld 1