Trainingsrooster

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1mix Aniek Dekker
Kristien Stalman
w - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Tim de Vries z - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Ben Dijkhuizen
Floor Rosier
w - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Hannes Hovorka w - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A1 Tim de Vries z - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B1 Robin Derkink w - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Tineke Cost Budde z - AB
18:30 - 21:00 keeperstraining Trainingsgroep w - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Tineke Cost Budde z - AB
20:00 - 21:30 Dames 30A w - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1mix Margé Kroon w - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F1mix Jeroen Koning
Milou Bakker
Sophie Wayper
w - A
17:00 - 18:00 Meisjes F2mix Jeroen Koning
Milou Bakker
Sophie Wayper
w - B
17:30 - 19:00 Jongens D1mix Caitlin Gardien
Kim Doornbosch
z - CD
18:00 - 19:00 Jongens C1 Ben Dijkhuizen
Floor Rosier
z - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Tim de Vries w - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Celine Schipper
Eppe Tjaden
Summer Müller
w - CD
19:00 - 20:30 Dames 2 Tim de Vries w - AB
19:00 - 20:30 Dames D1 Hans Soepnel w - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1mix Dennis de Man z - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Robin Derkink z - CD
20:30 - 22:00 Heren 35A w - B
20:30 - 22:00 Heren H1 w - CD
20:30 - 22:00 Training heren HTG w - A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Tineke Cost Budde w - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Tineke Cost Budde w - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Hannes Hovorka z - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1mix Aniek Dekker
Kristien Stalman
z - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1mix Margé Kroon z - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1mix Caitlin Gardien
Kim Doornbosch
w - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Tim de Vries w - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Celine Schipper
Eppe Tjaden
Summer Müller
z - AB
19:00 - 20:30 Dames D1 Hans Soepnel w - AB
19:30 - 20:30 Dames 2 Tim de Vries z - AB
19:30 - 20:30 Jongens A1mix Dennis de Man w - CD
19:30 - 20:30 Training Dames jong VTG Tim de Vries z - CD
20:30 - 22:00 Heren H1 Hans Soepnel w - AB
20:30 - 22:00 Heren H2 w - CD
20:30 - 21:30 Training dames VTG Jeroen Gardien z - CD